Zestawy do pracy i na weekend – Tydzien #1

Posted on

A co. Jak szalejemy na blogu, to szalejemy. Od teraz co tydzień będziemy postować przygotowane przez nas propozycje ubraniowe do pracy i na weekend.

 

Oto pierwsze z nich. Zestawy przygotowane przez stronę UrStyle.com. Nie ukrywam, że to super zabawa 😉

 

Zestaw 1

 

Wybaczcie, ale nie jestem w stanie podać marek ubrań, ale od następnego zestawu wszystko będzie opisane!!

 

Zestaw 2 

Koszula – Mango, Spodnie – Reserved, Torebka – Louis Vuitton model: Neverfull, Bransoletka: Pandora, Buty: Kazar, Kolczyki: Yes, Pierścionek: ArenArtForever.

 

Zestaw 3 na weekend 😉

 

Sukienka: Zara, Kurtka: Massimo Dutti, Buty: Mohito, Torebka: Chloe model Dree (kupiona w komisie NewInStore), Kolczyki: Yes, Pierścionek: ArenArtForever.

 

Jeśli macie jakieś szczególne prośby np o znalezienie garniturów, płaszczy, torebek itd – śmiało piszcie w komentarzach!!

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@food-law.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.