Na pierwszy ogień – „Adwokat” film.

Posted on

 

Naszym pierwszym Gościem w ramach cyklu „Ludzie a Prawo” będzie Piotrek Gołębiowski – reżyser filmowy (niegdyś adwokat).

W 2019 roku będzie można obejrzeć jego pełnometrażowy debiut fabularny pod znamiennym tytułem: „Adwokat”. Ale jeszcze przed premierą na #slowlaw dowiemy się od samego twórcy, co takiego stało się, że porzucił prawo dla reżyserii.

Film jest dla nas szczególnie ważny z różnych względów, ale najbardziej dlatego, że epizod ma w nim Monia

Więcej o samym filmie można poczytać tu: http://www.rp.pl/Adwokaci/306029993-Film-Adwokat-Piotra-P-Golebiowskiego—zakonczyly-sie-zdjecia.html

Informacje o filmie można również śledzić na portalach społecznościowych:

Na Facebook.pl: https://www.facebook.com/adwokatfilm/

Na Instagramie: @adwokatfilm

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Centrum Prawa Żywnościowego A.Szymecka-Wesołowska D.Szostek sp. j. z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@food-law.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.